Contact

1 iul. 2019 admin 8655 views

Stimati clienti,
Ca urmare a decretarii starii de urgenta in Romania, consultantii IntegralEdu vor continua activitatea de acasa, incurajand astfel respectarea normelor si metodelor de protectie si prevenire a COVID-19.
Daca doriti sa luati legatura cu unul dintre consultantii nostri, o puteti face pe email sau telefon la datele de contact de mai jos:

Pentru cursurile, sedintele/intalnirile de consultanta educationala in birourile IntegralEdu, va rugam sa va programati in prealabil. Va multumim.

IntegralEdu - Birou Bucuresti

Adresa:

Bd. General Gh. Magheru, nr. 41, et. 1, sector 1
Bucuresti, 010326

Punct de reper: Piata Romana, vizavi de coloane, langa Marshal Turism

Telefon / Fax: 021 311 0572

E-mailoffice@integraledu.ro

 

Raluca Niculae

Mobil: 0737 069 008

E-mail: raluca@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

IntegralEdu - Birou Constanta 

Adresa:

Bd. Alexandru Lapusneanu, nr. 107, bl. LV40, sc. A

Tel: 0341 415 305

Larisa Pospai

Telefon: 0737069006

E-mail: larisa@integraledu.ro;

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Craiova

Adresa:

Str. Stirbei Voda, nr. 7A, et. 2

Tel: 0251 453 758

Bogdan Dinca

Telefon: 0737069022

E-mail: bdinca@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu – Birou Galati

Adresa:

Str. Brailei, nr. 171A, et. 2

Telefon: 0372 760 344

Elena Ostache

Telefon: 0737069016

E-mail: eostache@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Iasi

Adresa:

Str. Sfantul Lazar, nr. 27, et.1

Punct de reper: in cladirea Kapital Invest (fosta tipografie Dosoftei)

Tel: 0232 709 500

Diana Moisa

Telefon: 0737069026

E-mail: dmoisa@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

 

IntegralEdu - Birou Timisoara

Adresa:

Str. Gh. Lazar, Nr. 6, Ap.5

Tel: 0256 493 930

Iasmina Stroita

E-mail: iasmina@integraledu.ro

Telefon: 0737069004

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

Urmareste-ne si pe:
 YouTube
 Instagram
  Twitter

 

 

1 iul. 2019 admin 8655 views