Contact

Pentru cursurile, sedintele/intalnirile de consultanta educationala in birourile IntegralEdu, va rugam sa va programati in prealabil. Va multumim.

 

IntegralEdu - Birou Bucuresti

Adresa:

Bd. General Gh. Magheru, nr. 41, et. 1, sector 1
Bucuresti, 010326

Punct de reper: Piata Romana, vizavi de coloane, langa Marshal Turism

Telefon / Fax: 021 311 0572

E-mailoffice@integraledu.ro

 

Raluca Niculae

Mobil: 0737 069 008

E-mail: raluca@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

IntegralEdu - Birou Constanta 

Tel: 0737069004

Email office@integraledu.ro

Iasmina Stroita - iasmina@integraledu.ro 

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Craiova

Adresa:

Str. Stirbei Voda, nr. 7A, et. 2

Tel: 0251 453 758

Alina Drinceanu

Telefon: 0737069024

E-mail: alina@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu – Birou Galati

Adresa:

Str. Brailei, nr. 171A, et. 2

Telefon: 0372 760 344

Bianca Coropceanu

Telefon: 0737069032

E-mail: Bcoropceanu@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Iasi

Adresa:

Str. Sfantul Lazar, nr. 27, et.1

Punct de reper: in cladirea Kapital Invest (fosta tipografie Dosoftei)

Tel: 0232 709 500

Georgiana Vieru

Telefon: 0737069023

E-mail: gvieru@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

 

IntegralEdu - Birou Timisoara

Adresa:

Str. Gh. Lazar, Nr. 6, Ap.5

Tel: 0256 493 930

Oana Balu

E-mail: oana@integraledu.ro

Telefon: 0722.550.180

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

Urmareste-ne si pe:

 YouTube

 Instagram

  Twitter